Premium IVR

Usługi premium IVR są oparte na głosowych numerach Premium Rate i umożliwiają uzyskanie przychodów z serwisów Partnera. Usługi te są uruchamiane na jednym numerze Premium Rate dostępnym z wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych.

Naszym Partnerom oferujemy uruchomienie i utrzymanie 2 typów numerów Premium Rate:

Pay Per Minute (tzw. PPM). Użytkownik dzwoniący na taki numer (703 lub 708) jest obciążany za każdą rozpoczętą minutę połączenia.

Pay Per Call (tzw. PPC). Użytkownik dzwoniący na taki numer (704) jest obciążany jednorazową opłatą za całe połączenie, niezależnie od czasu jego trwania.

Wykorzystanie tego typu numeracji może być alternatywą dla Premium SMS i mogą z niego korzystać np. osoby, które chcą, aby ich płatność za zamawiany produkt lub usługę Internecie została doliczona do ich rachunku za telefon stacjonarny.

Zalety Premium IVR

Dostępność

z wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych

Pełny zakres taryf

wszystkie dostępne taryfy na numerach 704 rozliczanych za połączenie i numerach 703 oraz 708 rozliczanych za minutę połączenia

Krótki czas uruchomienia

zwykle uruchomienie numerów Premium Rate nie przekracza 14 dni

Przykładowe zastosowanie numerów Premium Rate

Numer 708

mikropłatności w serwisach internetowych (np. kody dostępu do gier), czaty towarzyskie, ezoteryka i horoskopy.

Numer 703

infolinie z rozkładem jazdy, lotów itp., informacje finansowe (np. giełdowe, kursy walut, podatkowe), informacja turystyczna.

Numer 704

mikropłatności w serwisach internetowych (np. kody dostępu do gier, wyróżnianie ogłoszeń, ulepszenia kont w serwisach społecznościowych), płatność za dostęp płatnych treści (pełne wersje artykułów, raporty, bazy danych, archiwa, działy porad itp.), telekonkursy i quizy (call TV), głosowania i sondaże.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Copyright © Mobiltek - All rights reserved