Istniejemy od 2002 roku

Od 2002 roku pomagamy firmom czerpać korzyści z rozwiązań informatycznych i mobilnych. Naszą specjalizacją jest agregacja usług SMS. W tym obszarze zdobyliśmy istotny udział w rynku i rozpoznawalność. Naszą najlepszą rekomendacją są liczne realizacje.

Płatności mobilne

W czerwcu 2019 roku Mobiltek uzyskał wpis do rejestru Małych Instytucji Płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem MIP25/2019. Status ten pozwala prowadzić działalność w zakresie usług płatniczych.

Oferowane rodzaje płatności:

  1. Direct Carrier Billing ( DCB) jest dostępna dla użytkowników sieci komórkowej. Dzięki niej z łatwością można opłacić produkty cyfrowe i wirtualne usługi oferowane online.
  2. BLIK oferuje szybki, wygodny i bezpieczny sposób dokonywania transakcji internetowych, dzięki któremu płacisz za zakupy, gdziekolwiek jesteś.

Kompleksowe rozwiązania IT

Równolegle rozwijamy się w kierunku kompleksowych rozwiązań IT, koncentrując się na obszarze bankowości mobilnej oraz płatności mobilnych. Staliśmy się uznanym ekspertem w sektorze mobilnych usług finansowych. Oferujemy sprawdzone rozwiązania SMS gotowe do wdrożenia w ciągu kilku dni. Tworzymy również od podstaw nowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań.

Wykorzystujemy technologie SMS, MMS, WAP, IVR, JavaPhone, STK oraz XHTML. Jesteśmy twórcami licznych aplikacji mobilnych na systemy Windows Mobile, Symbian, Android oraz iOS. Realizujemy projekty w oparciu o architekturę zorientowaną na usługi (SOA).

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie precyzyjnie zaprojektowanych aplikacji, które w dniu premiery są sprawdzone, kompletne i w pełni gotowe do użycia.

Jesteśmy ekspertami nie tylko w samym tworzeniu oprogramowania, ale również w efektywnym zarządzaniu złożonymi przedsięwzięciami informatycznymi.

Pracujemy w sposób transparentny dla klientów na każdym etapie realizacji projektu:

  • przygotowania koncepcji funkcjonalnej,
  • przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej, prac programistycznych, testów,
  • utrzymania aplikacji w oparciu o zdefiniowane warunki SLA,
  • optymalizacji i rozwoju funkcjonalnego aplikacji.

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany współpracą?

Copyright © Mobiltek - All rights reserved