BLIK

BLIK to system płatności mobilnych pozwalający Użytkownikom telefonów w szybki i prosty sposób realizować transakcje bezgotówkowe. Użytkownicy korzystający z BLIK mogą dokonywać płatności nie tylko online, ale również wypłacać gotówkę w bankomatach, płacić za zakupy sklepach stacjonarnych oraz innych punktach wyposażonych w terminale płatnicze.

Rodzaje płatności BLIK

Płatności jednorazowe

Płatności jednorazowe z użyciem kodu BLIK pozwalają w szybki i prosty sposób realizować transakcje w sklepach internetowych oraz w miejscach wyposażonych w terminale płatnicze.

Płatności cykliczne

Dzięki płatnościom cyklicznym użytkownicy systemu BLIK mogą w wygodny i terminowy sposób regulować należności płatnicze. Udostępniając usługę ułatwiasz swoim klientom obsługę regularnych płatności np. za subskrypcję, rachunki czy abonamenty.

BLIK dostępny w

Zalety

Płatności z wykorzystaniem BLIK są szybkie, wygodne i bezpieczne. Nie jest konieczne logowanie do bankowości internetowej. Użytkownik podaje 6 cyfrowy, jednorazowy kod BLIK i zatwierdza transakcję PINem w swojej aplikacji bankowej.

Dodatkowa metoda płatności

wygodna metoda płatności, która może przełożyć się na zadowolenie klienta i wyższą konwersję

Wygoda/użyteczność

do realizacji transakcji wystarczy telefon z aplikacją bankową (Użytkownik nie musi posiadać karty płatniczej ani dostępu do konta internetowego)

Szybkość i bezpieczeństwo

system generuje jednorazowe kod  PIN, który Użytkownik może wykorzystać przez 2 minuty

Jesteś zainteresowany współpracą?

Copyright © Mobiltek - All rights reserved