Płatności Mobilne

Nowe i już działające biznesy wzmacniamy najprostszym i najszybszym systemem płatności. Efekty są natychmiastowe. Płatności mobilne stanowią niezwykle użyteczną alternatywę w stosunku do często bardziej kłopotliwych dla użytkownika przelewów, kart kredytowych czy innych złożonych form płatności. Pozwalają biznesowi na płynne wchodzenie na nowe rynki, w tym zagraniczne.

Od kilkunastu lat świadczymy usługi w oparciu o biling operatorów komórkowych (DCB oraz Premium SMS). Dzięki bezpośredniemu połączeniu z systemami operatorów zapewniamy możliwość dokonywania szybkiej i bezpiecznej płatności za produkty cyfrowe i usługi sprzedawane w Internecie.

Pomagamy optymalizować wdrożone płatności mobilne. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie tworzenia strategii mobilnych i monetyzacji contentu.

235

Zadowolonych klientów

12 736 027

Wysłanych SMS-ów miesięcznie

Płatności
poprzez Premium SMS

Aby dokonać transakcji użytkownik wysyła SMS na wskazany numer Premium SMS. Zwrotnie do użytkownika wysyłany jest bezpłatny SMS z potwierdzeniem transakcji.

Rozliczenie płatności
poprzez Direct Carrier Billing (DCB)

Kwota płatności jest pobierana bezpośrednio z konta prepaid telefonu Twojego klienta lub doliczana do jego miesięcznego rachunku przez operatora. Ty otrzymujesz pieniądze natychmiast.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Copyright © Mobiltek - All rights reserved