• Usługi SMS
  USŁUGI SMS

  Płatności
  Mobilne

  Rozwiniemy Twój biznes najprostszym
  i najszybszym systemem płatności.

 • Software house
  SOFTWARE HOUSE

  Aplikacje
  mobilne

  Stworzymy nowe narzędzia
  dla Twojego biznesu i zadbamy o ich rozwój.

Płatności Mobilne

Płatności mobilne

Płatności mobilne to płatne SMSy (Premium SMS) lub tak zwany Direct Carrier Billing (DCB). Umożliwiają zakup produktów i dostępu do usług oferowanych online w najwygodniejszy i najszybszy sposób, a my jesteśmy specjalistami w ich wdrażaniu. Zintegrujemy płatności mobilne z Twoim biznesem, zoptymalizujemy sposób, w jaki korzystają z nich Twoi klienci i pomożemy dotrzeć do 250 mln potencjalnych nowych klientów w Polsce, Rosji i na Ukrainie.

Płatności poprzez Premium SMS

Klient, który chce skorzystać z oferty Twojej firmy i zapłacić, po prostu wysyła SMS na wskazany przy ofercie numer Premium SMS. I już gotowe! Otrzymuje bezpłatny SMS z potwierdzeniem transakcji.

Rozliczenie płatności poprzez Direct Carrier Billing (DCB)

Kwota płatności jest pobierana bezpośrednio z konta prepaid telefonu Twojego klienta lub doliczana do jego miesięcznego rachunku przez operatora. Ty masz natychmiast informację o tym, że klient opłacił Twoją usługę lub zapłacił za produkt.

Software House

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu stabilnych i użytecznych aplikacji web oraz mobile. Zajmujemy się nimi kompleksowo, odpowiadając za przygotowania koncepcyjne i UX, za opracowanie tzw. frontendu i backendu, za integrację z istniejącymi systemami i za optymalizację.

Współpracujemy blisko z naszymi klientami na każdym etapie projektu, począwszy od fazy analitycznej, aż po świadczenie usługi SLA oraz rozwój wdrożonego oprogramowania.

Mieliśmy przyjemność wielokrotnie podejmować ambitne wyzwania, między innymi dla sektora bankowo-ubezpieczeniowego. Szczycimy się swoim profesjonalizmem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Copyright © Mobiltek - All rights reserved